Kto u ciebie był?

Marlena Kornacka

Marlena Kornacka – „krótko, zwięźle i na temat” – tak właśnie działa. Profesjonalna, pewna siebie, podczas rozmowy z nią nie będziesz mał/a poczucia straty czasu. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu  w pracy z klientem,  będzie potrafiła  zrozumieć  twoją sytuację oraz przygotować odpowiednie rozwiązania.

zobacz więcej

Krzysztof Kinowski

Krzysztof Kinowski – osoba posiadający ogromne aspiracje, które konsekwentnie realizuje każdego dnia. Sukcesywnie  zgłębia  wiedzę o finansach. Ważne dla niego jest doświadczenie zawodowe oraz sumienność w kontakcie z klientem.

zobacz więcej

Eugeniusz Bejger

Eugeniusz Bejger - rzetelny, sumienny, dokładny, zorganizowany. Doskonale zrozumie twoje przyszłe potrzeby, bo nikt bardziej niż on nie wie jak ważna jest możliwość realizowania pasji i zainteresowań na emeryturze. Kocha ludzi, kontakt z nimi jest motorem jego życia.

zobacz więcej

Lucyna Osmańska

Lucyna Osmańska – doradca z ponad 15 letnim doświadczeniem w finansach. Dzięki niej świat finansów staje się prostszy. Tak wielka wiedza jest gwarancją na realizację Twoich celów, a miły sposób bycia jest dopełnieniem pozytywnego wrażenia.

zobacz więcej

Sylwia Dambecka

Sylwia Dambecka to ciepła i poświęcona swojej pracy osoba. Na każdym spotkaniu działa najlepiej jak potrafi, a nie są to przechwałki. Dzięki niej poczujesz, że są jeszcze na tym świecie ludzie, którym leży na sercu dobro drugiego człowieka.

zobacz więcej

Daria Kompiel

Daria Kompiel – ambitna, pełna energii osoba.  Z niezwykłą lekkością potrafi wyjaśnić mechanizmy rynku finansowego. Nieustannie poszerza wiedzę, potrzebną do profesjonalnej rozmowy z klientem. To ona uznaje zasadę  Onassisa,  że „Sekretem biznesu jest wiedzieć to, czego nie wiedzą inni”.

zobacz więcej

Jolanta Witek

Jolanta Witek – bez problemu wyjaśni Ci tak dziwne pojęcia jak: procent składany czy średnia krocząca. Angażuje się w pracę z klientem, otaczając go odpowiednią opieką. Pogodna z pozytywnym nastawieniem do życia. Z takim doradcą możesz cieszyć się życiem  i nie martwić o przyszłość swoją i swoich bliskich.

zobacz więcej

Elżbieta Sommer

Elżbieta Sommer – wieloletnie doświadczenie w ubezpieczeniach oraz niezwykła konsekwencja w działaniu. Z ogromną  uwagą i starannością podchodzi do każdego klienta, aby w sposób precyzyjny dopasować rozwiązania zgodne z Twoimi oczekiwaniami.

zobacz więcej