To ja do Ciebie dzwoniłam

Monika Lewandowska

Witam serdecznie wszystkich odwiedzających na naszą stronę. Nazywam się Monika Lewandowska, mam 35 lat. Jestem asystentką w firmie PLAN E od dobrych kilku lat. Bardzo lubię swoją pracę, która ukierunkowana jest na wielozadaniowość! Zdolności, które nabyłam w PLANIE E, takie jak umiejętność współpracy w zespole i nawiązywania relacji oraz wrodzona intuicja pomagają mi w pracy.

zobacz więcej

Karolina Czekay

Nazywam się Karolina Czekay – w swojej pracy wykorzystuję moje najważniejsze cechy: empatia oraz odpowiedzialność. Informując Was o sprawdzonych rozwiązaniach finansowych w obszarach: spłata kredytu hipotecznego, zabezpieczenia przyszłości dzieci, pomnażania oszczędności i zabezpieczenia emerytalnego, mam poczucie zadowolenia bo wiem, że to co robię jest ważne dla osób, z którymi się kontaktuję.

zobacz więcej

Teresa Kosecka

Mam na imię Teresa – w swoim zawodzie cenię sobie niezależność. Dzięki temu jestem zorganizowana i skoncentrowana na pracy w 100%, mam czas, aby w sposób indywidualny porozmawiać z każdym z Was, bez zbędnego pośpiechu, uwzględniając indywidualną sytuację klienta.

zobacz więcej

Skoro to czytasz, któraś z nas zadzwoniła właśnie do Ciebie :) Zdajemy sobie sprawę, że znajdujemy ciebie w różnych sytuacjach. Jesteś w pracy, w domu, na rowerze, w samochodzie. Cieszę się, że mimo swoich spraw do załatwienia, chcesz ze mną rozmawiać.